Миколенко повернувся після травми, Ярмолюк вийшов рятувати Брентфорд проти МЮ: як зіграли українці в АПЛ

Андрій Піскун
Переглядів 250
Ярмолюк і Миколенко. Колаж: Sport-express.ua
Віталій Миколенко провів повний матч за Евертона проти Іпсвіча (2:0), а Єгор Ярмолюк вийшов на заміну у другому таймі матчу МЮ – Брентфорд (2:1).

Сьогодні, 19 жовтня, відбулися матчі 8-го туру АПЛ, де зіграли команди українців. Віталій Миколенко залікував травму та повернувся до основного складу Евертона. «Іриски» впевнено здолали Іпсвіч і їхня серія без поразок сягнула чотирьох матчів.

АПЛ. 8-й тур

Іпсвіч – Евертон – 0:2

Голи: Ндіає, 17, Кін, 40.

Інший українець Єгор Ярмолюк з’явився на полі на 75-й хвилині, але врятувати свою команду не зумів. Його Брентфорд повів у рахунку з Манчестер Юнайтед наприкінці першого тайму, але у другій половині зустрічі втратив перемогу.

🔥Читайте також: «Добре захищався і ефективно просувався вперед»: англійські ЗМІ оцінили переможне повернення Миколенка в АПЛ

Манчестер Юнайтед – Брентфорд – 2:1

Голи: Гарначо, 47, Гейлунн, 62 – Піннок, 45+5

• Брентфорд має в активі десять очок і посідає 12-ту сходинку в турнірній таблиці АПЛ, Евертон з вісьмома балами розташувався на 15-й сходинці.
  • Ярмолюк у цьому сезоні зіграв за Брентфорд сім матчів у всіх турнірах, не відзначившись результативними діями.
  • На рахунку Миколенка також сім матчів: один асист.