Мареска випустив Мудрика вирвати перемогу: як закінчився матч Челсі і які оцінки поставили українцю

Дмитро Вєнков
Переглядів 9061
5 голосів
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
У неділю, 6 жовтня, Челсі українського вінгера Михайла Мудрика на своєму полі несподівано втратив очки із середняком Ноттінгемом Форест (1:1) у рамках сьомого туру АПЛ.

Челсі Михайла Мудрика оступився у поєдинку з Ноттінгемом Форест (1:1) в сьомому турі чемпіонату Англії.

Господарі пропустили на 50-й хвилині зустрічі від Кірса Вуда, якому асистував Нікола Міленкович. Вже за сім хвилин лондонці відігралися завдяки Ноні Мадуеке (асист Коула Палмера).

На 78-й хвилині гості залишилися у меншості через вилучення Джеймса Ворда-Прауса, який отримав друге попередження.

Мудрик вийшов на заміну аж на 90-й хвилині матчу, аби допомогти своїй команді все ж вирвати перемогу, однак зробити цього за відведений час не зумів.