Футбол

Зінченко має терміново йти з Арсеналу: Артета випустив одразу двох конкурентів українця і виграв складний матч

Дмитро Вєнков
Переглядів 3221
3 голоси
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
У суботу, 24 серпня, Арсенал Олександра Зінченка в гостях обіграв Астон Віллу (2:0) у рамках другого туру чемпіонату Англії. Український захисник провів увесь поєдинок в запасі.

Арсенал Олександра Зінченка здолав Астон Віллу (2:0) у другому турі АПЛ.

Український оборонець провів зустріч на лаві для запасних. На його позиції в основі зіграв Юр'єн Тімбер, а на 79-й хвилині на заміну вийшов новачок Ріккардо Калафіорі, для якого даний поєдинок став дебютним за «канонірів».

Результат матчу було зроблено в другому таймі. На 67-й хвилині забив Леандро Троссард, а на 77-й – Томас Партей з передачі Букайо Сака.

Футбол. АПЛ. Третій тур

Астон Вілла – Арсенал – 0:2

Голи: Троссард, 67, Партей, 77

• Арсенал після двох проведених матчів йде з максимумом набраних очок й посідає третє місце в турнірній таблиці АПЛ;
  • У наступному турі 31 серпня лондонці вдома приймуть Брайтон;
  • Зінченко в першому домашньому матчі цього чемпіонату із Вулвергемптоном (2:0) провів на полі 69 хвилин.