Лідер збірної України отримав подвійний удар з пенальті від Манчестер Юнайтед: зірці поставили найгірші оцінки

Дмитро Вєнков
Переглядів 2211
Віталій Миколенко. Фото: Getty Images
У суботу, 9 березня, Евертон Віталія Миколенка в гостях поступився Манчестер Юнайтед (0:2) у рамках 28-го туру чемпіонату Англії. «Іриски» не перемагають в АПЛ із грудня.

Евертон Віталія Миколенка програв Манчестер Юнайтед (0:2) у 28-му турі АПЛ. Український захисник провів на полі 88 хвилин.

Відкрили рахунок у поєдинку «дияволи» на 12-й хвилині із пенальті, який реалізував Бруну Фернандеш.

Не вдалось завантажити відео.

Подвоїти перевагу та, за великим рахунком, закрити матч господарям вдалося також із пенальті. На цей раз покарання реалізував Маркус Рашфорд.

• WhoScored оцінив гру Миколенка на 5,7/10 (найгірша оцінка серед обох команд);
  • Sofascore поставив українцю 6,3/10 (найгірша оцінка серед обох команд).

Футбол. АПЛ. Манчестер (Англія). 28-й тур

Манчестер Юнайтед – Евертон – 2:0

Голи: Фернандеш, 12 (пен.), Рашфорд, 36 (пен.)

• Евертон через поразку поки не зміг піднятися вище у таблиці та залишається на 16-й позиці, маючи в активі 25 очок (шість балів зі команди списали за порушення фінансового фейр-плей);
  • «Іриски» не перемагають в АПЛ вже 11 матчів поспіль (п’ять нічиїх, шість поразок). Востаннє вони вигравали 16 грудня 2023 року в гостях проти Бернлі (2:0) у 17-му турі;
  • Миколенко в цьому сезоні відіграв 29 матчів та забив два голи;
  • Наступну зустріч у рамках національної першості Евертон проведе 30 березня в гостях проти Борнмута.