Футбол

Циганков повернувся в Лігу чемпіонів і зіграв з ПСЖ: як завершився матч Жирони і які оцінки отримав українець

Дмитро Вєнков
Переглядів 6151
6 голосів
Віктор Циганков у матчі проти ПСЖ. Фото: Getty Images
Жирона вінгера збірної України Віктора Циганкова на виїзді програла ПСЖ (0:1) у рамках першого туру загального етапу Ліги чемпіонів-2024/25.

Жирона Віктора Циганкова у першому історичному для себе матчі в Лізі чемпіонів поступилася ПСЖ (0:1).

Український вінгер провів на полі 88 хвилин, однак особливо нічим не запам’ятався. Це було перше повернення гравця до ЛЧ після сезону 2021/22 (ще за часів виступів у Динамо).

Перевагою у поєдинку володіли господарі та раз по раз створювали небезпечні моменти. В першому таймі хороший шанс мав Марко Асенсіо, однак не зміг вразити ціль з меж штрафного майданчика.

В другому таймі пару епізодів створив Усман Дембеле. Спочатку його удар після індивідуального проходу заблокував один з оборонців, а потім вже воротар виручив Жирону після пострілу під поперечину із зони з 11-метрової позначки.

На 90-й хвилині все ж «вирвав» перемогу для ПСЖ голкіпер Жирони Пауло Гассаніга, який забив автогол.

• В наступному турі, 2 жовтня, команда вдома прийме Феєнорд;
  • Циганков у нинішній кампанії відіграв за Жирону вже п’ять поєдинків, у яких забив один гол та віддав одну результативну передачу.