Втрачена перемога на останніх секундах: Динамо зіграло з Рейнджерс у відборі Ліги чемпіонів

Дмитро Вєнков
Переглядів 228
Гравці Динамо та Рейнджерс. Фото: SNS Group via Getty Images
У вівторок, 6 серпня, київське Динамо розписало нічию із шотландським Рейнджерс (1:1) у першому домашньому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Динамо не зуміло обіграти Рейнджерс (1:1) у рамках першого домашнього матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

🔥Відео голів🔥

Перший тайм вийшов дуже динамічним та багатим на моменти. Після одного з ударів наших суперників м’яч влучив у стійку.

Динамо відповіло класним моментом після стінки між Владиславом Ванатом та Олександром Піхальонком, в результаті якого останній пробив – голкіпер виконав сейв.

Забили кияни на 38-й хвилині. Після швидкої атаки Ванат виконав простріл з флангу на дальню стійку, а Андрій Ярмоленко чітко замкнув епізод.

В другому таймі інтенсивність знизилася. Чудовий момент гості мали на 52-й хвилині, коли було завдано удар головою з меж штрафного майданчика, але Георгій Бущан зробив неймовірний сейв!

В середині тайму сили почали покидати динамівців, й Рейнджерс закрив їх на власній половині поля. На 90+4-й хвилині шотландці вирвали нічию завдяки голу Сір'єля Дессера.

Футбол. Ліга чемпіонів. Люблін (Польща). Кваліфікація. Третій раунд, перший матч

Динамо – Рейнджерс – 1:1

Гол: Ярмоленко, 38 – Дессер, 90+4

Зазначимо, що матч-відповідь пройде 13 серпня о 21:45 за Києвом.