Шахтар U-19 попрощався з Юнацькою лігою УЄФА: результат матчу з Порту та турнірна таблиця

Євген Чепур
Переглядів 388
Порту U-19 проти Шахтаря U-19. Фото: Google
Молодіжна команда донецького Шахтаря U-19 в поєдинку шостого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА зустрічалася на виїзді з португальським Порту. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь господарів.

Сьогодні, 13 грудня, пройшов останній для молодіжної команди Шахтаря поєдинок у Юнацькій Лізі чемпіонів УЄФА. Підопічні Олексія Бєліка ще до стартового свистка знали, що вище третьої позиції не піднімуться, а тому залишалося боротися лише за престиж клубної емблеми.

Перша половина зустрічі пройшла за територіальної переваги господарів поля, але рахунок залишився не відкритим, 0:0.

Старт другого тайму не приніс «гірникам» ніяких позитивних емоцій – на 47-й хвилині Канде вивів Порту вперед.

Господарі не зупинилися і на 63-й хвилині Мора забив другий м’яч у сітку воріт Шахтаря.

Юнацька ліга УЄФА

Порту (Португалія) U-19 – Шахтар U-19 (Донецьк, Україна) – 2:0

Голи: Канде, 47, Мора, 63

Не вдалось завантажити відео.

В іншому матчі групи Н Барселона розгромила Антеверпен з рахунком 3:0 та з другого місця вийшла в 1/16 фіналу.

Порту зайняв перший щабель та продовжить свій шлях в 1/8 фіналу турніру.

Шахтар із шістьома пунктами посів третє місце в турнірній таблиці і завершив виступи в Юнацькій лізі УЄФА разом з Антверпеном, у якого нуль очок.

• Нагадаємо, що у молодіжному чемпіонаті України Шахтар зіграв 15 матчів та з 37-ма очками посідає третю сходинку у турнірній таблиці.
  • Перше місце займає Динамо – 39 балів, а другим йде Дніпро-1 з 38 пунктами в активі. Проте обидві команди провели 17 поєдинків.