Кочергін відзначився асистом за Ракув: відео тонкої результативної передачі Владислава в Екстраклясі

Євген Чепур
Переглядів 249
Владислав Кочергін. Фото: Google
Український півзахисник Владислав Кочергін, який виступає у складі Ракува, допоміг своїй команді зіграти у нічию (1:1) у виїзному поєдинку чемпіонату Польщі проти Погоні.

Сьогодні, 12 листопада, в рамках 15-го туру польської Екстракляси Погонь Щецин на своєму полі зустрічалася з Ракувом, кольори якого захищає Владислав Кочергін.

Наш співвітчизник вийшов на цей поєдинок в основному складі своєї команди, але перша половина гри завершилася з рахунком 0:0.

Проте на початку другого тайму Бартош Новак вивів Ракув вперед. Передачу йому віддав саме український футболіст. Але на 67-й хвилині Александр Горгон зрівняв рахунок.

▶️ Відео результативної передачі Владислава Кочергіна дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Фінальний свисток зафіксував нічию у матчі Ракува та Погоні з рахунком 1:1.

Чемпіонат Польщі, 15-й тур

Погонь – Ракув – 1:1

Голи: Горгон, 67 – Новак, 54

• У цьому сезоні Кочергін зіграв за свою команду 27 матчів та записав до свого активу шість голів і чотири асисти.
  • Transfermarkt оцінює гравця у два мільйони євро.
  • Контракт гравця з клубом дійсний до 30 червня 2025 року.
  • Ракув після цього поєдинку з 27 очками в активі посідає четверте місце в чемпіонаті Польщі.
  • У листопаді команда Кочергіна також зустрінеться з Краковією – 25 листопада. Потім Ракув зіграє з австрійським Штурмом в рамках Ліги Європи (30.11).