Циганков повернувся після травми: Жирона в компенсований час вирвала перемогу у Сельти

Дмитро Чорнобай
Переглядів 1193
Артем Довбик та Віктор Циганков. Фото: Жирона
У матчі 11 туру чемпіонату Іспанії Жирона, за яку виступають Артем Довбик та Віктор Циганков, у себе вдома приймала Сельту. Поєдинок завершився перемогою господарів.

Сьогодні, 27 жовтня, відбувся матч 11 туру Ла Ліги. Жирона у домашньому поєдинку мінімально перемогла Сельту.

Артем Довбик розпочав матч у стартовому складі, а Віктор Циганков – на лавці запасних.

Перший тайм пройшов без особливо гострих моментів, тому не дивно, що команди пішли на перерву за нульового рахунку.

Артем Довбик відіграв у матчі 67 хвилин, після чого українського форварда замінили. Відзначимо повернення Віктора Циганкова на поле після травми. Українець вийшов на поле на 79-й хвилині та вперше з 30 вересня.

На 90+1 хвилині Жирона вирвала перемогу у матчі – Янгель Еррера забив єдиний гол у зустрічі.

Чемпіонат Іспанії. 11 тур

Жирона – Сельта – 1:0

Гол: Еррера, 90+1

27 жовтня. 22:00. Жирона. Стадіон «Естадіо Мунісіпаль де Монтіліві»

• Жирона три гри поспіль не програє у Ла Лізі.
  • Перемога підняла каталонську команду на перше місце в турнірній таблиці з 28 очками в активі.
  • У наступному турі чемпіонату Іспанії Жирона на виїзді зіграє проти Осасуни. Гру заплановано на 4 листопада. Початок о 15:00.
  • Посеред тижня (1 листопада) команда із Каталонії зіграє у Кубку Іспанії з Сан-Роке. Гра розпочнеться о 13:00.