Полісся вперше зіграє в 1/4 фіналу Кубку України: житомиряни взяли реванш у Дніпра-1 за поразку в УПЛ

Дмитро Чорнобай
Переглядів 750
Полісся - Дніпро-1. Фото: Google
У матчі 1/8 фіналу Кубка України дніпровський Дніпро-1 завітав в гості до житомирського Полісся. Поєдинок завершився перемогою господарів у серії пенальті.

Сьогодні, 27 вересня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України. Дніпро-1 у Житомирі з мінімальним рахунком обіграв місцеве Полісся.

У першій половині зустрічі команди створили декілька моментів, проте не реалізували їх. Врешті-решт, гравці пішли на перерву з сухою нічиєю на табло.

У другому таймі команди намагались створювати більше гостроти біля воріт своїх суперників. В одній з атак гості заробили кутовий, який швидко розіграли і як наслідок, Володимир Адамюк відкрив рахунок у зустрічі. 0:1 на користь Дніпра-1.

Все йшло до проходу дніпрян в чвертьфінал, проте на 90+1 хвилині Полісся зрівняло рахунок завдяки голу Богдана Кушніренко.

В овертаймах команди голів не забивали, тому все вирішила серія пенальті, де точнішими виявились житомиряни.

Кубок України. 1/8 фіналу

Полісся – Дніпро-1 – 1:1 (5:4 по пенальті)

Голи: Кушніренко, 90+1 – Адамюк, 77

27 вересня. 15:00. Житомир. Центральний стадіон

Зазначимо, що в нинішньому сезоні Дніпро-1 обігрував Полісся (2:1). Сталось це в рамках другого туру УПЛ.

• В УПЛ Полісся посідає четверте місце з 15 балами. Дніпро-1 розташувався на дев'ятому місці з дев'ятьма балами.
  • У наступному турі чемпіонату України Полісся зіграє у виїзному поєдинку проти ковалівського Колоса. Гру заплановано на 1 жовтня.
  • Дніпро-1 2 жовтня поміряється силами з харківським Металістом-1925 у домашній грі.
  • Полісся вперше у своїй історії зіграє у чвертьфіналі Кубка України.