Форвард Динамо не завадив колишньому тренеру Мудрика успішно дебютувати: результат матчу в США

Євген Чепур
Переглядів 121
США-Панама. Фото: Google
Нападник київського Динамо Едуардо Герреро зіграв у товариському матчі збірної Панами проти національної команди США, на чолі якої дебютував екстренер Михайла Мудрика і Челсі Маурісіо Почеттіно.

У ніч на 13 жовтня в Остіні пройшов товариський поєдинок між національними командами США та Панами. Цей матч став першим для американської збірної з Маурісіо Почеттіно на посаді головного тренера.

У стартовому складі збірної Панами на поле вийшов нападник київського Динамо Едуардо Герреро. Форвард зіграв 69 хвилин, за які не встиг відзначитися результативними діями, а потім його було замінено.

Відзначимо, що для Герреро це була 15 зустріч за національну команду. Едуардо встиг забити один гол за збірну своєї країни.

Матч завершився перемогою збірної США, завдяки двом влучним ударам американців у другому таймі, з рахунком 2:0.

Товариський матч

США – Панама – 2:0

Голи: Муса, 49, Пепі, 90+4.

• Трансфер Герреро обійшовся Динамо у 2,5 мільйона євро.
  • Нападник провів шість матчів за київську команду, але поки без результативних дій.
  • Після дев’ятого туру Динамо лідирує в УПЛ, набравши 22 очки.
  • В наступному турі підопічні Шовковського зіграють з Оболонню (19.20).