Кривцов відіграв 90 хвилин за Інтер Маямі: переможці Східної конференції вирвали перемогу в компенсований час

Дмитро Чорнобай
Переглядів 415
Інтер Маямі. Фото: Google
Інтер Маямі переміг Торонто у матчі регулярного чемпіонату МЛС завдяки голу наприкінці гри. 33-річний український захисник Сергій Кривцов відіграв весь поєдинок.

В ніч з 5 на 6 жовтня Інтер Маямі в черговому поєдинку регулярного чемпіонату МЛС зустрівся з Торонто.

Ще у минулому турі команда з Флориди забезпечила чемпіонство у Східній конференції, тому тренер вдався до ротації – Ліонель Мессі, Серхіо Бускетс, Жорді Альба та Луїс Суарес розпочали гру з лави запасних.

Натомість з перших хвилин на полі з'явився український захисник Інтера Сергій Кривцов, який відіграв весь поєдинок.

У першому таймі небезпечні моменти створювало лише Торонто – у флоридців лише один удар до перерви.

Проте господарі поля не конвертували свої атаки в голи, а наприкінці гри пропустили від Кампани, якому асистував Луїс Суарес.

Не вдалось завантажити відео.

МЛС. Регулярний чемпіонат

Торонто – Інтер Маямі – 0:1

Голи: Кампана, 90+3

5 жовтня. 23:00. Торонто. Стадіон «ВМО Філд»

• У своїй конференції Інтер Маямі посідає перше місце з 71 очком в активі. Команда гарантувала собі участь у плей-оф змагань.
  • Наступною грою флоридської команди стане домашній матч проти Нью-Інгленд Революшн. Матч відбудеться 20 жовтня о 01:00.
  • У нинішньому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер Маямі 26 матчів в усіх офіційних поєдинках: один гол.
  • Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.