«Я хочу закінчити мою дуже довгу кар'єру тут»: Луческу розповів, де завершить тренерську діяльність

Переглядів 200
Мірча Луческу. Фото: Google
Колишній головний тренер донецького Шахтаря та київського Динамо Мірча Луческу заявив, що планує завершити тренерську кар'єру в збірній Румунії.

Головний тренер збірної Румунії Мірча Луческу розповів, де планує завершити свою тренерську кар'єру:

«Я люблю збірну Румунії, це був мій обов'язок очолити цю команду. Я хочу закінчити мою дуже довгу кар'єру в збірній Румунії. Наша основна мета зараз – вигравати кожну гру. Я думаю моя присутність тут допомагає команді. Я поки не уявляю своє життя без футболу», – сказав Луческу в коментарі для Prosport.

• Румунський наставник очолював Динамо з літа 2020-го по 2023 рік. .
  • За цей час разом з киянами він став чемпіоном України, завоював Суперкубок та Кубок країни.
  • Окрім роботи у київському клубі, 78-річний румунський спеціаліст пропрацював в Україні 12 років у статусі головного тренера Шахтаря.
  • На чолі обох українських грандів Мірча Луческу всього виграв 25 трофеїв: дев'ять чемпіонатів України, сім національних Кубків та вісім Суперкубків країни, а також Кубок УЄФА.
  • Фахівець на чолі збірної Румунії успішно стартував у дивізіоні С Ліги Націй, здобувши дві перемоги над Косово (3:0) та над Литвою (3:1).