Трубін не пропустив, а Бенфіка розгромно перемогла: деталі матчу чемпіонату Португалії за участі українця

Дмитро Чорнобай
Переглядів 304
Анатолій Трубін. Фото: Google
Бенфіка, за яку виступає український воротар Анатолій Трубін, зіграла черговий матч чемпіонату Португалії. «Орли» у гостьовому матчі перемогли Боавішту (3:0).

Вчора, 23 вересня, Бенфіка обіграла Боавішту (3:0) у гостьовому матчі в рамках шостого туру чемпіонату Португалії.

Рахунок на 11-й хвилині гри відкрив Павлідіс. Всередині першої половини зустрічі перевагу гостей подвоїв Кьокчу.

Остаточний підсумок зустрічі в компенсований час до другого тайму встановив Кабрал.

Український голкіпер вийшов на поле в стартовому складі і провів весь матч, не пропустивши жодного голу.

Чемпіонат Португаліі, шостий тур

Боавішта – Бенфіка – 0:3

Голи: Павлідіс, 11, Кьокчу, 31, Кабрал, 90+1

• У сезоні 2024/25 на рахунку Анатолія Трубіна сім матчів в усіх турнірах, з яких три – без пропущених голів.
  • Після шести турів Бенфіка посідає третє місце у турнірній таблиці чемпіонату Португалії, набравши 13 балів.
  • У наступному турі «орли» зіграють вдома проти Жіл Вісенте. Матч відбудеться 28 вересня.