Футбол

Юнацькі збірні України та Швейцарії провели черговий матч між собою: як завершилася третя гра команд у 2024 році

Дмитро Чорнобай
Переглядів 4361
Збірна України U-19. Фото: УАФ
Відбувся контрольний матч між юнацькими збірними України та Швейцарії. Підопічні Дмитра Михайленка зазнали поразки із рахунком 1:2.

Сьогодні, 9 вересня, відбувся товариський поєдинок між збірними України та Швейцарії до 19 років.

Перший тайм завершився впевненою перемогою швейцарців з рахунком 2:0 – Дербаці та Шрайбер забили впродовж п'яти хвилин.

Зазначимо, що на 43-й Маркіян Бакус відбив одинадцятиметровий удар.

У другій половині зустрічі підопічні Дмитра Михайленка зуміли відквитати один м'яч зусиллями Руслана Видиша.

На більше юнацька збірна України не спромоглася. 2:1 – перемога Швейцарії (U-19).

Контрольний матч

Швейцарія (U-19) – Україна (U-19) – 2:1

Голи: Дербаці, 33, Шрайбер, 38 – Видиш, 71

• Юнацькі збірні Швейцарії та України (U-19) провели третю очну гру у 2024 році. На юнацькому Євро-2024 українці виграли 3:0, а три дні тому команди зіграли внічию 2:2.
  • Підопічні Дмитра Михайленка зіграють у кваліфікаційному раунді Євро-2025 з юнацькими збірними Нідерландів, Словенії та Казахстану. Матчі міні-турніру відбудуться в Нідерландах 13-го, 16-го і 19 листопада.