Дубль Суареса у перші шість хвилин гри, вихід Кривцова на 90+1 та вилучення: Інтер Маямі втримав перемогу у матчі MLS

Дмитро Чорнобай
Переглядів 3003
Інтер Маямі. Фото: Google
33-річний український захисник Сергій Кривцов вийшов на поле на 90+1-й у поєдинку Інтера Маямі проти Цинциннаті. Гра завершилася перемогою команди з Флориди.

В ніч з 24 на 25 серпня Інтер Маямі в черговому поєдинку регулярного чемпіонату МЛС зустрівся із Цинциннаті, обігравши своїх суперників.

Зазначимо, що поєдинок пропускав Ліонель Мессі, який отримав травму у фіналі Копа Америка-2024. Проте Серхіо Бускетс, Жорді Альба та Луїс Суарес вийшли у стартовому складі.

Зірковий форвард флоридського клубу відзначився дублем вже за перші шість хвилин гри, забезпечивши комфортну перевагу своїй команді.

На 41-й хвилині захисник Інтера Авілес отримав другу жовту картку та був вилучений з поля.

У другому таймі Цинциннаті намагався відігратися, створивши декілька небезпечних моментів, проте так і не зміг забити.

Зазначимо, що навіть попри вилучення центрального захисника, Сергій Кривцов з'явився на полі лише на 90+1-й хвилині.

Не вдалось завантажити відео.

МЛС. Регулярний чемпіонат

Інтер Маямі – Цинциннаті – 2:0

Голи: Суарес, 1, 6.

25 серпня. 02:30. Форт-Лодердейл. Стадіон «Локхарт Стедіум»

• У своїй конференції Інтер Маямі наразі посідає перше місце з 56 очками в активі.
  • Наступною грою флоридської команди стане виїзний матч проти Чикаго Файр. Матч відбудеться 1 вересня о 03:30.
  • У нинішньому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер Маямі 20 матчів в усіх офіційних поєдинках: один гол.
  • Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.