Команда українця тричі забила де Хеа у дебютному матчі за Фіорентіну: відеоогляд матчу-трилеру

Віктор Глухенький
Переглядів 355
Давід де Хеа. Фото: Google
У першому поєдинку фінальної кваліфікації Ліги конференцій Фіорентина та Академія Пушкаша розписали надрезультативну нічию (3:3). За угорську команду 82 хвилини відіграв український півзахисник Артем Фаворов.

Колишній воротар англійського Манчестер Юнайтед Давід Де Хеа зіграв свій перший офіційний матч за 446 днів. Однак повернення іспанця у великий футбол виявилося для нього не надто вдалим, бо він пропустив аж три голи від Академії Пушкаша у першому поєдинку фінальної кваліфікації Ліги конференцій (3:3).

Зауважимо, що  82 хвилини ігрового часу на полі мав український півзахисник Академії Пушкаша Артем Фаворов, але результативними діями наш співвітчизник не відзначився.

Фіорентина – Академія Пушкаша – 3:3

Голи: Соттіль, 45+3, Мартінес Куарта, 67, Кін, 75– Надь, 9, Сойсало, Голла, 89.

▶️  Відео всіх голів у поєдинку Фіорентина – Академія Пушкаша дивіться за ПОСИЛАННЯМ

• Поєдинок-відповідь між Академією Пушкаша та Фіорентиною заплановано на 29 серпня.
  • Початок гри у Фельчуті о 22:00 за київським часом.