Роналду знову залишився без трофеїв в Аль-Насрі і влаштував істерику на очах екстренера Шахтаря: відео моменту

Євген Чепур
Переглядів 382
Кріштіану Роналду. Фото: Google
Легендарний португальський нападник Кріштіану Роналду у складі Аль-Насра програв фінал Суперкубка Саудівської Аравії Аль-Хілялю (1:4) та влаштував істерику.

У вирішальному матчі Суперкубка Саудівської Аравії Кріштіану Роналду вивів Аль-Наср у поєдинку з Аль-Хілялем вперед у кінці першого тайму.

Друга половина зустрічі була повністю за суперником команди португальця. Аль-Хіляль відзначився чотирма голами за 17 хвилин та здобув перемогу у фіналі турніру.

Суперкубок Саудівської Аравії-2024, фінал

Аль-Наср – Аль-Хіляль – 1:4

Голи: Роналду, 44 – Мілінковіч-Савіч, 55, Мітровіч, 63, 69, Малком, 72

Кріштіану після четвертого голу у ворота власної команди висловив свій розпач у центрі поля, коли показував, що його партнери «‎заснули» та від розпачу розводив руками.

Відзначимо, що після завершення гри Роналду навіть не забрав срібну медаль.

• Легенда футболу ще не виграв у складі Аль-Насра жодного трофею.