Реал обіграв Челсі в рамках передсезонного збору: як себе проявили Лунін та Мудрик в товариській грі

Дмитро Чорнобай
Переглядів 367
Реал Мадрид – Челсі. Фото: Google
Мадридський Реал обіграв лондонський Челсі в рамках передсезонного турне в США. Андрій Лунін та Михайло Мудрик з’явились на полі після перерви.

Сьогодні, 7 серпня, відбувся товариський поєдинок між лондонським Челсі та мадридським Реалом в рамках передсезонного турне в США.

Перший тайм був доволі насиченим на моменти – вболівальники побачили одразу три забиті м'ячі.

Спочатку Реал забив двічі зусиллями Лукаса Васкеса та Браїма Діаса, а потім Челсі відквитав один гол завдяки Ноні Мадуеке.

Однак у другій половині зустрічі команди голів більше не забивали. 2:1 – перемога мадридської команди.

Зазначимо, що Андрій Лунін та Михайло Мудрик не вийшли у стартових складах своїх команд, але з’явились на полі після перерви. Голкіпер Реалу вийшов на 46-й хвилині, а вінгер Челсі з'явився на 58-й.