Українське дербі в MLS: Інтер Маямі обіграв Коламбус – як зіграли Кривцов та Чеберко

Дмитро Чорнобай
Переглядів 178
Інтер Маямі. Фото: Google
33-річний український захисник Сергій Кривцов зіграв цілий поєдинок за Інтер Маямі проти Коламбус Крю, за який виступає Євген Чеберко. Гра завершилася перемогою флоридської команди.

Інтер Маямі в черговому поєдинку регулярного чемпіонату МЛС зустрівся із Коламбус Крю, здобувши мінімальну перемогу.

Флоридська команда втратила двох своїх зірок – Ліонель Мессі та Луїс Суарес наразі перебувають у таборах своїх збірних та візьмуть участь в Копа Амеріка-2024.

Проте Жорді Альба та Серхіо Бускетс вийшли у стартовому складі команди, також в основі з'явився і український захисник Сергій Кривцов.

За Коламбус Крю виступає Євген Чеберко, однак українець з'явився на полі лише на 73-й хвилині.

Інтер Маямі впродовж перших двадцяти хвилин зумів відзначитися двічі. Однак гості спромоглися відіграти один гол наприкінці першого тайму.

Друга половина зустрічі пройшла без забитих м'ячів. 2:1 – перемога Інтера.

Не вдалось завантажити відео.

Зазначимо, що Сергій Кривцов отримав від Flashscore оцінку 7,3, у Євгена Чеберка – 6,5.

Футбол. МЛС. Регулярний чемпіонат

Інтер Маямі – Коламбус Крю – 2:1

Голи: Фрей, 10, Кампана, 20 – Кучо, 40

20 червня. 02:30. Форт-Лодердейл. Стадіон «Локхарт Стедіум»

• У своїй конференції Інтер Маямі наразі посідає перше місце з 41 очком в активі.
  • Наступною грою флоридської команди стане виїзний матч МЛС проти Нешвілла. Поєдинок заплановано на 30 червня. Початок о 03:30 за київським часом.
  • У нинішньому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер Маямі 14 матчів в усіх офіційних поєдинках: без результативних дій.
  • У своїй конференції Коламбус Крю наразі посідає шосте місце з 27 очками в активі.
  • Наступною грою команди Чеберка стане домашній матч МЛС проти Спортінг Канзас-Сіті. Поєдинок заплановано на 23 червня. Початок о 02:30 за київським часом.
  • У нинішньому сезоні Євген Чеберко зіграв за Коламбус Крю 19 матчів в усіх офіційних поєдинках: без результативних дій.