«Скажіть йому, що ці пояси не від Польщі»: реакція фанатів на відмову Усика від титулів та бою з Кабаєлом
Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив про те, що відмовляється від всіх своїх чемпіонських титулів у надважкій вазі та від обов'язкового захисту поясу проти Агіта Кабаєла.
Українські фанати відреагували на неоднозначне рішення боксера. Sport-express.ua зібрав найкращі коментарі від вболівальників про рішення Олександра Усика звільнити пояси:
«Скажіть йому, що ці пояси не від Польщі. Не треба їх повертати».
«Правильне рішення незалежно від того, як завершиться його last dance. Він йде непереможним чемпіоном».
«Таки обрав Полісся... Чекаємо на дебют в УПЛ».
«Як ж образливо зараз Кабаєлу. Він стане чемпіоном, але не зможе отримати великий гонорар».
«Ще ніхто не називав гру за Полісся last dance».
«Тільки не на вибори, тільки не на вибори».
«Правильне рішення. Він вже все всім довів. Можна пару виставкових боїв провести, аби заробити грошей і йти на пенсію».
- Нагадаємо, що до 30 червня Олександр Усик мав домовитися про організацію титульного бою з Агітом Кабаєлом, однак вирішив цього не робити.
- Боксерський журналіст та коментатор Майкл Монтеро оцінив можливі варіанти суперників для українського боксера наприкінці його кар'єри.