Біатлон

Виборов єдину медаль України і встановив рекорд: троє «синьо-жовтих» біатлоністів закрили юніорське Євро

Дмитро Вєнков
Переглядів 2656
Віталій Мандзин. Фото: biathlon.com.ua
Український біатлоніст Віталій Мандзин виборов срібну медаль у масстарті-60 на юніорському чемпіонаті Європи, що завершився у польському Якушице.

У неділю, 11 лютого, українець Віталій Мандзин здобув срібну нагороду у масстарті-60 на юніорському чемпіонаті Європи з біатлону.

Окрім Мандзина, на старт під синьо-жовтим прапором також вийшли Степан Кінаш та Сергій Супрун. Вони, на жаль, не зуміли посісти високі місця.

Після чистої стрільби на другій лежці Мандзин вийшов на п'яту позицію, однак опустився за межі топ-10 через два промахи на наступному вогневому рубежі. В останній стрільбі Мандзин відпрацював точно та піднявся на третю позицію, яку зберіг до фінішу.

Проте через дискваліфікацію естонського спортсмена Якоба Кульбіна, який фінішував другим, Мандзину присудили його місце. Це особистий рекорд Мандзина на рівні юніорського Євро та перша і єдина медаль України на континентальному турнірі 2024 року.

Естонського спортсмена покарали за те, що на останній стійці він зробив шість пострілів замість п'яти дозволених.

Супрун фінішував на 13-й позиції, припустившись чотирьох хиб у стрільбі. Натомість Кінаш з сімома промахами став 35-м.