Баскетбол

Прикарпаття-Говерла обіграло БІПА: одесити зазнали третьої поразки поспіль у Суперлізі

Дмитро Вєнков
Переглядів 167
Прикарпаття-Говерла. Фото: БК Прикарпаття-Говерла
У суботу, 21 жовтня, Прикарпаття-Говерла обіграло БІПА (78:73) в рамках української баскетбольної Суперліги. Аутсайдер першості зміг нав’язати боротьбу більш статусному супернику.

Прикарпаття-Говерла перемогло БІПА (78:73)  у поєдинку української баскетбольної Суперліги.

Першу чверть із невеликою перевагою, очікувано, виграло Прикарпаття-Говерла – 22:16, однак вже в другі БІПА взяв реванш – 20:18.

У третій десятихвилинці між командами точилася запекла боротьба, що знову звершилася поразкою Прикарпаття-Говерли – 15:16. В останній чверті фаворит все ж таки зміг зібратися та здобути перемогу із рахунком 23:21.

• Найрезультативнішим гравцем Прикарпаття-Говерли став Степан Лесик. Він записав на свій рахунок 23 очки;
  • У складі БІПА найбільш влучним був Кемерон Кемпбелл – 25 очок.

Баскетбол. Суперліга. Львів

Прикарпаття-Говерла – БІПА – 78:73 (22:16, 18:20, 15:16, 23:21)

• Прикарпаття-Говерла після п’яти зіграних матчів має три перемоги та дві поразки та розташувалося на шостому місці;
  • БІПА за підсумками чотирьох проведених поєдинків має одну перемогу та три поразки. Зазначимо, що одесити програли три матчі поспіль. Команда посідає п'яту сходинку;
  • Прикарпаття-Говерла свій наступний поєдинок проведе 22 жовтня проти Будівельника. БІПА у цей же день протистоятиме Галичині.