Баскетбол

Турнірна таблиця Дніпра у Кубку Європи ФІБА: яке місце займає чемпіон України після другої поразки

Євген Чепур
Переглядів 376
Дніпро. Фото: Google
У середу, 16 жовтня, чемпіон України Дніпро зазнав другої поразки у баскетбольному Кубку Європи ФІБА, поступившись португальському Спортінгу (57:68).

Дніпро невдало виступає у Кубку Європи ФІБА. Чемпіон України минулого сезону програв свій перший матч у турнірі польському Анвілу з рахунком 71:114, а вчора, 16 жовтня, поступився португальському Спортінгу (57:68).

Кубок Європи ФІБА, другий тур

Дніпро (Україна) – Спортінг (Португалія) – 57:68 (15:21, 16:11, 16:17, 10:19)

Після двох поразок Дніпро продовжує займати останнє місце в групі Кубка Європи. Натомість у лідери вийшло Сассарі, яке у паралельному матчі здолало Анвіл.

Турнірна таблиця групи D у Кубку Європи ФІБА

Нагадаємо, що другого раунду вийдуть переможці груп та шість найкращих команд, що фінішують на других місцях.

• Наступний матч у Кубку Європи Дніпро проведе вже у п'ятницю, 18 жовтня, проти того ж таки Спортінга.
  • Загалом до кінця жовтня українська команда завершить виступи в основному раунді єврокубків, не проводячи натомість ігри у чемпіонаті України.