Баскетбол

Україна завершила виступ у групі Євро поразкою: підсумкова турнірна таблиця – за яке місце боротиметься збірна

Дмитро Вєнков
Переглядів 85
Збірна України з баскетболу U-18, фото: FIBA
Збірна України з баскетболу U-18 поступилася одноліткам з Північної Македонії (72:83) у рамках п’ятого туру чемпіонату Європи-2024 в дивізіоні В.

У середу, 31 липня, збірна України з баскетболу U-18 програла команді Північної Македонії (72:83) у п'ятому турі Євробаскету в дивізіоні В.

Перші дві чверті для синьо-жовтих пройшли невдало, адже у них вони поступилися із рахунками 16:23 та 11:26 відповідно.

Після великої перерви українці спробували змінити ситуацію – перемога 24:10 у третій чверті. Однак у кінцевій десятихвилинці наші суперники знову довели свою перевагу та перемогли з рахунком 24:21.